Služby

Specializujeme se na...


 • VÝZDOBY FIREMNÍCH PROSTOR
 • VÝZDOBY FIREMNÍCH INTERIÉRŮ (kanceláře, zasedací místnost, vstupní halu, recepci)
 • VÝZDOBY FIREMNÍCH EXTERIÉRŮ
 • VÝZDOBY HOTELŮ (hotelové prostory a pokoje)
 • VÝZDOBY RESTAURACÍ
 • VÝZDOBY KAVÁREN A CUKRÁREN
 • VÝZDOBY SALÓNŮ
 • FIREMNÍ VEČÍRKY, OSLAVY, PLESY, VÝROČÍ
 • INTERIÉROVÉ A EXTERIÉROVÉ VÝZDOBY DOMŮ A BYTŮ


Proč je výzdoba důležitá?

Sladěný firemní interiér doplněný správně zvolenými dekoracemi má velmi pozitivní vliv na klienty, zákazníky a zaměstnance. Výzdoba zároveň podtrhuje značku a filozofii celého podniku. 

V dnešní době, kdy je masivní konkurence v každém odvětví, je ještě důležitější se odlišit. Odlišit se službou, přístupem nebo vzhledem. Správně navrhnutá a zrealizovaná výzdoba je okatým, šokujícím a líbivým prvkem, který pro klienta může být zapamatovatelný a pozitivně rozhodující.

Výzdoba interiérů i exteriérů firemních prostor, hotelů, penzionů, restaurací a salónů je nepopiratelnou součástí prvního dojmu. Proto je potřeba si s jednotlivými zákoutími dát práci a vyšperkovat je do detailu.

K prvnímu kontaktu s klienty dochází u vstupní části nebo v hlavním vestibulu. Proto je třeba těmto prostorám věnovat péči. Na prvním kontaktu s klientem záleží a vy přeci chcete, aby z vás klient cítil, že jste jeho pravý společník. Právě výzdoba v tomhle hraje velkou roli. Tak jako záleží na detailech ve smlouvách, tak záleží na detailech i ve výzdobě. 

Vzhled prostředí je základem perfektního pracovního výkonu. 

Zeptejte se sami sebe. Jste v roli klienta, se kterým chcete navázat spolupráci. Máte před sebou dvě možnosti.

1. Možnost: Společník, který je strohý, nemá smysl pro detail, nedokáže si vyčlenit čas na vaši spolupráci. Nebo .. 2. Možnost: Společník, který je rázný, přímý, vlídný, ale detailista. Takže se nemusíte bát, nedotáhnutých záležitostí.

Tak schválně, koho byste si vybrali vy?

Pokud jste vybrali možnost 2, tak myslím, že chápete, že výzdoba je opravdu důležitým prvkem celého konceptu, nejen místa, ale také obchodních záležitostí. 

Výzdoba vám pomůže

 • Výzdoba je okatý prvek, který přitahuje oči nejen stávajících klientů, ale hlavně těch potenciálních.
 • Navozuje příjemnou atmosféru
 • Dělá podnik originálním a pomáhá mu tvořit vlastní osobnost
 • Odlišíte se od konkurence
 • Krásný interiér dělá dobře psychice, která odráží náladovost lidí. Hezké prostředí dělá psychice dobře, což znamená, že i klienti a návštěvníci se v takovém prostředí cítí komfortně a vítaně.

Výzdoba na míru pro vás

Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně. Pro každého klienta tvoříme návrh výzdoby ušitý přímo jemu do konkrétního prostoru na míru. Našim cílem je pomoci vám prostor zútulnit a dodat mu zaslouženou viditelnost. Každé místo v sobě ukrývá osobitost, kterou se snažíme podpořit výzdobou a vyzdvihnout ji pro tu správnou cílovou skupinu.

Naše silné stránky

Nápaditost

Díky otevřené mysli, velké dávce kreativity a nekonečné chuti, vám vytvoříme výzdobu na míru, která předčí vaše očekávání. 

Individuální přístup

Když pracujeme na jedné zakázce, další zhotovujeme až po dokončení stávající, dané zakázce věnujeme 100% energii. 

Rychlost

Protože se vždy věnujeme na 100 % věnujeme pouze dané zakázce, tak i doba vyhotovení je rychlá, v závislosti na rozsáhlosti zakázky. 

Proč si nás vybrat? 

Vytvoříme vám nezapomenutelnou výzdobu, která bude korespondovat s vaši firemní kulturou i samotným místem. Vytvoříme vám návrh a předběžnou cenovou kalkulaci. Vše zajistíme a zrealizujeme. Budeme se o vás starat a zajistíme také dodatečnou údržbu. 

Změníme vám pohled na design firemního interiéru i exteriéru. 

Postup naší práce

1. Krok: Probereme společně vaši představu ohledně rozsáhlosti celé realizace. Naladíme se na vaši firemní kulturu a atmosféru prostoru. 

2. Krok: Vytvoříme návrh na míru a cenovou kalkulaci, kterou společně prokonzultujeme.

3. Krok: Pustíme se do tvorby a zhotovení dekorací. Následně se postaráme o kompletní instalaci a závěrem samotné předání. 

Spolehlivost a upřímnost je naši zásadou.

Další služby

Svatby

Navrhneme vám svatební výzdobu, svatební kytici, kytice pro maminky, svatební doplňky a další.

Výzdoby

Specializujeme se na interiérové, exteriérové výzdoby, dále se zaměřujeme na výzdoby restaurací a hotelů nebo na sezónní výzdoby.

E-shop

Nebo navštivte náš e-shop www.rkdekorace.cz s dekoracemi, dárkovými boxy a doplňkovým sortimentem!